Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 16 października 2017r . w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na sali sportowej zgromadzeni nauczyciele i uczniowie obejrzeli poloneza w  wykonaniu uczniów klas V-VII. Następnie wszyscy zabrani zostali zaproszeni na Galę Oskarową, w czasie której pani dyrektor, nauczyciele naszej szkoły, pani sekretarka i pracownicy obsługi otrzymali nagrody w swoich kategoriach. Uczniowie klasy II i III zaprezentowali krótki program  artystyczny.

W dalszej kolejności uczestnicy uroczystości brali udział w Dniu Języków Obcych. Uczniowie klas starszych zaprezentowali humorystyczny, interesujący program propagujący naukę języków obcych.

Dziękujemy paniom: Marzannie Fabiszewskiej, Marii Warchoł, Agnieszce Muniak, Joannie Sycie i Katarzynie Adamczyk za przygotowanie wraz z dziećmi tej uroczystości.